رادیو و تلویزیون

“نیشتر” را با صدای اردشیر منظم بشنوید

برنامه “نیشتر” با گویندگی اردشیر منظم و سیما رستگاران روزهای پنجشنبه ساعت ۱۶ با نگاه طنز به مسائل در حوزه سلامت اجتماعی روانه آنتن می شود.

به گزارش روزنه هنر از روابط عمومی رادیو سلامت، شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت درباره این برنامه توضیح می دهد: مسلماً نگاه ما در گروه سلامت اجتماعی به این شکل است که از زوایای متفاوت به موضوعات سلامت بپردازیم، به همین دلیل برنامه “نیشتر” با نگاه طنز به مبحث سلامت روانه آنتن می شود. این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت ۱۶ به تهیه کنندگی مجید امجدی فر پخش می شود.
وی ادامه می دهد: برنامه “نیشتر” به گویندگی اردشیر منظم و سیما رستگاران و کارگردانی نگین خواجه نصیر در قالب آیتم های متنوع روی آنتن می رود. آیتم تار عنکبوت با نگاه زبان به باشگاه بدنسازی می پردازد.
این مدیر گروه با تاکید بر دیگر آیتم های این برنامه توضیح می دهد: آیتم عطارباشی نگاه طنز به عطاری ها دارد. آیتم اتاق زرد با محوریت روانشناسی زرد، آیتم آسانسور سخنگو با موضوع نگاه طنز به حقوق شهروندی و آیتم طنز آهنگ پخش می شوند. در مجموع این برنامه با محوریت سرگرمی و تفریحی و با نگاه طنز به حوزه سلامت اجتماعی پخش می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا