رادیو و تلویزیون

تولد یک مناظره اقتصادی در رادیو

برنامه «کنکاش» با هدف انعکاس مناظره‌های اقتصادی مسائل روز جامعه روی آنتن رادیو اقتصاد رفت.

به گزارش روزنه هنر، مهدی شیار مدیر گروه حکمرانی اقتصادی در رادیو اقتصاد با اشاره به برنامه جدیدی که به تازگی در این شبکه راه‌اندازی شده است گفت: برنامه «کنکاش» مسائل و موضوعات کلان اقتصادی را که مردم با آنها دست به گریبان هستند رصد می‌کند و در هر قسمت این مسائل را به بحث می‌گذارد.

وی با اشاره به اینکه این مباحث به صورت مناظره‌های اقتصادی پیش می‌رود اضافه کرد: در هر برنامه یکی از این موضوعات کلان حوزه اقتصاد انتخاب می‌شود و با دعوت از مسئولان و کارشناسان موافق و مخالف آن طرح مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شیار افزود: معمولاً موضوعات روز اقتصادی را قبل از تصویب قانون، بررسی می‌کنند تا در تصمیم‌گیری نهایی در دولت یا مجلس تاثیرگذار باشد.

وی درباره اینکه موضوعات چقدر با مسائل روز مخاطب پیش می‌رود توضیح داد: در یکی از برنامه‌ها با دعوت از نماینده کارگری و نماینده کارفرمایی، دستمزد سال آتی کارگران را واکاوی کردیم و امید است این برنامه تاثیر مثبتی بر معیشت کارگران داشته باشد.

مدیر گروه حکمرانی اقتصادی از تصویربرداری همزمان از این برنامه نیز خبر داد و گفت: فیلم و تصاویر این برنامه از سایت و فضای مجازی رادیو اقتصاد منتشر می‌شود.

برنامه «کنکاش» به تهیه کنندگی حمید رضا کجوری و گویندگی ساسان رئیسیان روزهای پنجشنبه ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا