فرهنگ و جامعه

ویژه برنامه‌های برج آزادی در نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد

مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با برنامه‌های ویژه در ایام نوروز از اول تا دوازدهم فروردین میزبان گردشگران داخلی و خارجی است.
به گزارش روزنه هنر، نماد ملی کشور با همکاری شهرداری منطقه ۹ همزمان با آغاز سال جدید و برگزاری ویژه‌برنامه “نوروزگاه آزادی” میزبان مسافران نوروزی پایتخت است.
برپایی گذرگاه اقوام (چادرهای عشایر و آئین‌های سنتی، غذا و موسیقی اقوام ایرانی)، غرفه‌های سوغات، صنایع دستی، موسیقی ملل (تاجیک، افغان و هندی)، غرفه‌های ستاد گردشگری، فروش تورهای نوروزی، مبدا حرکت تورها و …، غرفه توزیع افطاری ساده یکی از برنامه‌های نوروزگاه آزادی است.
اجرای استیج هنری جشنواره و پخش آن از شبکه ۵ سیما از ساعت ۱۲ ظهر، ویژه برنامه نوروزی شبکه سلامت به صورت پخش زنده هنگام سال تحویل از برنامه‌های سطح میدان است.
همچنین برای کودکان شهربازی پرتابل، غرفه‌های خلاقیت، هنری کودک، درشکه، کالسکه، دوچرخه، بازی‌های VR و استیج که به صورت مستقیم از شبکه‌‌های پویا و امید و اپلیکشن شاد پخش می‌شود در نظر گرفته شده است.
بازدید از فضاهای بازدیدی برج آزادی به همراه بام و نمایشگاه‌های هنری مرتبط با نوروز و انقلاب اسلامی از دیگر ویژه‌برنامه‌های نوروزگاه آزادی است.
مجموعه فرهنگی، هنری برج آزادی از ساعت ۹ تا ۲۰ پذیرای عموم شهروندان و گردشگران نوروزی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا