موسیقی و تجسمی

مدال نقره مسابقات جهانی به آهنگساز ایرانی رسید

محمدرضا اژدری آهنگساز و نوازنده ایرانی، مدال نقره یکی از مسابقات معتبر جهانی را برای کشورمان به ارمغان آورد.

به گزارش روزنه هنر، محمدرضا اژدری آهنگساز ایرانی با آهنگ “دختر پاییزی” در بخش بی‌کلامِ مسابقات جهانی Global music awards 2023 شرکت کرده و با طی کردنِ مراحل مختلفِ داوری، موفق به کسب مدال نقره در این مسابقات شده است.

جوایز موسیقی جهانی که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده؛ مسابقه‌ای بین‌المللی و شناخته شده است که بهترین‌های موسیقی جهان در بخش‌های مختلف را از بین موسیقی‌دانان مستقل در نقاط مختلف جهان، معرفی می‌کند. ‌

هدفِ Global music awards 2023 معرفی هنرمندان بسیار با استعداد در نقاط مختلف جهان است و از این روست که این جایزه موسیقی جهانی را به عنوان مهر طلایی تایید موسیقی می‌شناسند.

محمدرضا اژدری آهنگساز و پیانیست کشورمان، چندی پیش با شرکت در مسابقه جهانیِ Hollywood music awards 2022 توانست نامش را در میانِ ۱۰ آهنگساز برتر دنیا در بخشِ موسیقی بی‌کلام قرار دهد. اژدری با آهنگِ «نیل» در آن مسابقه شرکت کرده بود.

اکنون محمدرضا اژدری با اثر تازه‌اش با عنوان “دختر پاییزی” توانسته مدال نقره یکی از مسابقات معتبر جهانی را در بخش موسیقی بی‌کلام کسب کند.

اژدری همچنین در مسابقه جهانی Hollywood independent music awards 2023 جزو نفرات برتر شناخته شده و نامزد دریافت جایزه نهاییِ این مسابقات هم به شمار می‌رود. نتایج نهایی این رقابت جهانی هم تابستان سال جاری اعلام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا