تئاتر

آغاز پیش فروش بلیت سه روز نخست «اپرای شیپور»

پیش فروش بلیت سه روز نخست نمایش «اپرای شیپور» به کارگردانی فریدون ولایی در تالار چهارسو تئاتر شهر، همزمان با رونمایی از پوستر این اثر نمایشی آغاز شد.

به گزارش روزنه هنر، هم زمان با رونمایی از پوستر نمایش «اپرای شیپور»، پیش فروش بلیت‌های سه روز نخست این اثر نمایشی آغاز شد.

نمایش اپرای شیپور به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی که این روزها آخرین تمرینات خود را در مجموعه تئاتر شهر پشت سر می گذراند، از ساعت ۱۸:۳۰ روز ۲۷ فروردین اجراهای خود را در تالار چهارسوی تئاترشهر شروع خواهد کرد.

نمایش «اپرای شیپور» در فضایی گروتسک روایت گر انسانهایی است که در دست قدرتمندان زر و زور به بازی خطرناکی به کار گرفته شده اند.

در این نمایش که تولید گروه تئاتر «آن» است، (به ترتیب حروف الفبا) خان آقا احمدی، مریم برومند، یاسمن حسینی، امید رهبر، سامان شکیبا، امیرحسین صفاپور، میترا طره، عماد محبی، سونیا معبودی و سعید مقبری بازی می کنند.

گروه نمایش «آن» نمایش های «آوازی نرم برای جهان»، «گزارش به بالا»، «سایه ها و باد»، «کر» و «سلفی» را در کارنامه کاری خود دارد. این گروه طی سال های اخیر در چندین فستیوال خارجی از جمله « کوفار بلاروس»، «کارادنیز ترکیه»، «اسلاویای صربستان» حضور داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا