سینما

فیلم بعدی کلینت ایستوود فاش شد

«نیکلاس هولت» و «تونی کولت» در «عضو شماره ۲ هیات منصفه» احتمالا آخرین اثر «کلینت ایستوود» بازیگر و کارگردان سرشناس آمریکایی ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش روزنه هنر، طبق گزارش‌ها منتشر شده پروژه سینمایی عضو شماره ۲ هیات منصفه به احتمال زیاد آخرین فیلم کلینت ایستوود خواهد بود که با همکاری برادران وارنر ساخته می‌شود. ایستوود بر مبنای فیلمنامه‌ای نوشته جاناتان آبرامز این فیلم را می‌سازد و خود نیز از تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود.

آدام گودمن، تیم مور، جسیکا مایر و مت اسکینا ایستوود را در تولید این فیلم سینمایی همراهی می‌کنند. الن گلداسمیت وین و جرمی بل نیز تهیه کنندگان اجرایی پروژه هستند.

ساخت این فیلم که چهلمین فیلم ایستوود خواهد بود، پس از تولد ۹۳ سالگی او آغاز می‌شود.

عضو شماره ۲ هیات منصفه داستان محاکمه یک قاتل است. در این فیلم رئیس هیات منصفه که نیکلاس هولت آن را بازی می‌کند، متوجه می‌شود که احتمال دارد باعث مرگ قربانی شده باشد. او باید تصمیم بگیرد که آیا هیات منصفه را برای نجات خود متقاعد و با خود همراه کند یا حقیقت را فاش کند و خود را تحویل دهد.

در این فیلم که ساخت آن در روز ۳۱ می آغاز می‌شود، تونی کولت هم در نقش دادستان ظاهر می‌شود.

آخرین فیلم ایستوود ۹۲ ساله به نام Cry Macho، پروژه‌ای که او سال‌ها در حال ساخت آن بود، در سال ۲۰۲۱ در بحبوحه کووید۱۹ اکران شد و به طرز ناامیدکننده ای نتوانست سودی به همراه داشته باشد. شکست فیلم در واقع منجر به سوالاتی از سوی دیوید زاسلاو مدیرعامل جدید برادران وارنر دیسکاوری شد که طبق گزارش‌ها از اینکه فیلم در وهله اول چراغ سبز شده بود ناراحت بود و همچنین گزارش شده که رابطه مداوم استودیو با ایستوود را زیر سوال برده است.

گزارش‌هایی مبنی بر اینکه رابطه ایستوود و برادران وارنر ممکن است پس از Cry Macho در وضعیت متزلزلی قرار گیرد، طبیعتا به شک‌هایی در مورد آینده این بازیگر-کارگردان افسانه‌ای در ساخت کار جدیدش منجر شد، اما اکنون می‌توان این تردیدها را برطرف کرد.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا