نمایش خانگی

«ملوان جنگ» با دوبله اختصاصی در «فیلم‌نت» عرضه شد

فیلمی که سریال شد

مینی‌سریال «ملوان جنگ» توسط پلتفرم فیلم‌نت دوبله و عرضه شد.
به گزارش روزنه هنر، درام جنگی «ملوان جنگ» در قالب یک سریال سه قسمتی با دوبله اختصاصی فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان به محصولات روز سینما و تلویزیون جهان قرار گرفت.
«ملوان جنگ» در اصل یک فیلم ۱۵۰ دقیقه‌ای بود که سال گذشته در نروژ ساخته شد و با بودجه ۱۱ میلیون دلاری‌اش پرهزینه‌ترین فیلم سینمایی تاریخ این کشور لقب گرفت. «ملوان جنگ» همچنین نماینده رسمی سینمای نروژ برای حضور در رشته بهترین فیلم بین‌المللی در نودوپنجمین دوره مراسم اسکار بود که البته زیر سایه درام جنگی تحسین‌شده «در جبهه غرب خبری نیست» قرار گرفت.
تدوین جدیدی از این فیلم تحسین‌شده در قالب یک سریال کوتاه و سه قسمتی در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۳ (۱۳ فروردین ۱۴۰۲) توسط نتفلیکس منتشر شد که کمتر از سه هفته بعد با دوبله اختصاصی پلتفرم فیلم‌نت در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
سریال «ملوان جنگ»، داستان ملوانی به نام آلفرد است که در آغاز جنگ جهانی دوم، وسط اقیانوس و بدون هیچ سلاحی مجبور به جنگیدن می‌شود.
گونار ویکن کارگردانی و نویسندگی «ملوان جنگ» را بر عهده داشته است و کریستوفر جونر، پل سوره هاگن و اینه ماری ویلمن از جمله بازیگران اصلی این سریال محسوب می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا