تئاترسینما

حمایت مجموعه نوفل لوشاتو از تولید فیلم کوتاه

مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو از حمایت علاقه مندان به ساخت فیلم های کوتاه خبر داد و گفت: علاقه مندان به ساخت فیلم کوتاه خود می توانند فیلمنامه های خود را تا ۱۵ خرداد به بخش اداری مجموعه عمارت نوفل لوشاتو تحویل دهند .

به گزارش روزنه هنر، داود نامور که روز دوشنبه در یک نشست خبری که در عمارت نوفل لوشاتو برگزار شد با اعلام این خبر افزود: من از سال ها پیش دغدغه این را داشتم که در حوزه تولید فیلم کاری انجام دهم زیرا در دهه های گذشته این حوزه مورد توجه و حمایت نبود.
وی توضیح داد: در حوزه تئاتر هم شرایط به همین شکل بود و علاقه مندان و جوانان در دهه ۸۰ مورد اقبال فعالان این حوزه نبودند.
مدیر نوفل لوشاتو تصریح کرد: در حال حاضر شرایط تغییر کرده و علاقه مندان به حوزه تئاتر و سینما بیشتر شده است اما همچنان خلا حمایتی وجود دارد از این رو ما در عمارت نوفل لوشاتو تصمیم گرفتیم که با توجه به ظرفیت ها و وضعیت موجود از علاقه مندان و فیلم اولی ها حمایت کنیم و این حمایت از تولید تا پایان فیلم وجود دارد.
نامور با اشاره به اینکه موضوع فیلم های کوتاه می تواند با موضوعات حقوق کودکان، سالمندان، حیوانات، امید و امیدواری، آگاهی و محیط زیست و … غیره باشد، تاکید کرد: آثار ارسالی پس از بررسی و نظر کارشناسان به مرحله تولید می رسد.
مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو یادآور شد: در دنیا به فیلم کوتاه اهمیت زیادی داده و جشنواره های زیادی در این باره برگزار می شود اما در ایران این هنر آنطور که باید مورد توجه و حمایت قرار نگرفته است.
نامور گفت: فراخوان جذب علاقه مندان به ساخت فیلم کوتاه منتشر شده و آثار ارسالی پس از تائید تیم کارشناسی در مرحله پیش تولید و تولید قرار می گیرند و فیلم های ساخته شده این فرصت را دارند که در جشنواره های داخلی و خارجی شرکت داده شوند.
نامور تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف ما این است که با تولید این فیلم ها به دنیا نشان دهیم که ایران کجاست و مردم آن چه توانایی های دارند.
مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو یادآور شد: این مجموعه آمادگی این را دارد که یک روز در هفته سالن نمایش خود را به اکران فیلم های کوتاه اختصاص دهد، در صورت اجرایی شدن این تصمیم خبر آن اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا