موسیقی و تجسمی

همکاری جشنواره بین‌المللی «عکس پنج» با موزه هنرهای معاصر تهران

دبیر جشنواره بین‌المللی جایزه «عکس پنج»، از همکاری با موزه هنرهای معاصر تهران در چهارمین دوره این جشنواره خبر داد.

به گزارش روزنه هنر، مهدی شادی زاده مستندساز و دبیر جایزه «عکس پنج» با بیان این موضوع، گفت: از روز اول و شکل‌گیری این جشنواره شورای سیاست‌گذاری جشنواره به ویژه رئیس شورا لیلی گلستان بهترین مکان برگزاری این جشنواره را که رویکرد عکس و ویدئو آرت دارد و هنرمندان زیادی از سرتاسر جهان در آن مشارکت می‌کنند، موزه هنرهای معاصر تهران می‌دانست.

وی بیان کرد: موزه هنرهای معاصر خود به تنهایی لوگویی جهانی است و همه هنرمندان جهان آن را می‌شناسند در نتیجه کار را برای عرصه بین‌المللی هموارتر می‌کند. به دلایلی این جشنواره در سه دوره اول در موزه سینمای کشور برگزار شد اما امسال چهارمین دوره این جشنواره در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره بین‌المللی جایزه «عکس پنج» گفت: البته این جشنواره با موزه هنرهای معاصر تهران همکاری داشته است زیرا دو سال در روز ملی سینما دوره‌های تخصصی را با همکاری سینما تک برگزار کردیم که امسال نیز آن بخش با همکاری سینما تک موزه هنرهای معاصر به شکل ویژه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره افتتاحیه و بزرگداشت عباس کیارستمی با همکاری موزه هنرهای معاصر که شامل برنامه‌های ویژه‌ای است برگزار می‌شود که به زودی اطلاعات دقیق آن انعکاس می‌یابد. در برگزاری این دوره عبادرضا اسلامی رئیس موزه هنرهای معاصر بسیار با ما همکاری کردند که برای اولین بار با همکاری موزه هنرهای معاصر تهران جایزه ویژه عباس کیارستمی به همراه تندیس دوربین طلا که مهم‌ترین جایزه این جشنواره است به عکاسان داخلی یا خارجی اهدا می‌شود. همچنین ورود به این مراسم برای عموم آزاد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا