نمایش خانگی

چند اثر شبکه نمایش خانگی آماده واگذاری به تلویزیون است؟

انجمن وی‌اودی در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما برای زمینه‌سازی مذاکره اعضا با صداوسیما درباره عرضه محصولات شبکه نمایش خانگی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روزنه هنر، پیمان جبلی – رییس سازمان صدا و سیما- چند روز قبل در گفت‌وگویی بیان کرده بود: ما به شیوه‌های مختلف، هم مشارکت در ساخت، هم تبلیغ و هم ترویج و پخش تیزر از آثار شبکه نمایش خانگی حمایت خواهیم کرد و حتی حق پخش آن‌ها را می‌توانیم خریداری کنیم.

او تاکید کرده بود، «به محض این‌که کارهای فاخر قابل حمایت ببینیم حتما به این وعده که داده‌ایم عمل می‌کنیم.»

در پی این اظهارنظر، انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط، درباره اعلام علاقه‌مندی رییس سازمان صداوسیما برای خرید حق پخش آثار شبکه نمایش خانگی با ارسال نامه‌ای به پیمان جبلی اعلام کرد، آماده زمینه‌سازی مذاکره اعضای انجمن با صداوسیما در خصوص عرضه محصولات است.

در متن نامه انجمن آماده است:

«جناب آقای دکتر جبلی، رئیس محترم سازمان صداوسیما

با سلام و احترام

با عنایت به اظهارنظر اخیر جنابعالی در خصوص علاقه‌مندی به تعامل و همکاری برای خرید حق پخش آثار مربوط به نمایش خانگی، این انجمن صنفی آمادگی خود را در جهت ایجاد فضای لازم برای تحقق موضوع اعلام می‌دارد.

شایان ذکر است حق پخش ۷۰ عنوان فیلم و سریال تولید شده در چهار سال گذشته در صنعت نمایش خانگی مربوط به سکوهای نمایش عضو این انجمن بوده که قابل گفت‌وگو و واگذاری است.»

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا