نمایش خانگی

اسمی خانی: پلتفرم‌ها به ارتقای کیفی آثار تصویری کشور کمک کرده‌اند

بازیگر سریال سرگیجه گفت: پلتفرم‌ها بیشترین کمک را به فیلمسازی و تولید محتوا و سریال کردند و در ایام بد تولید نگذاشتند هنرمندان بی‌کار بمانند.

به گزارش روزنه هنرز وحید اسمی خانی درباره تفاوت‌های تولید اثر در شبکه نمایش خانگی با تلویزیون اظهار کرد: در فضای شبکه نمایش خانگی دست سازنده بازتر از تلویزیون است و تهیه کننده، کارگردان و نویسنده فضای بیشتری برای تولید در اختیار دارد و می‌توان اثر با کیفیت تری تولید کرد.

بازیگر سریال دادزن تاکید کرد: در تلویزیون فیلمنامه براساس ملاحظات اصلاح می شود و این مسئله در برتری پلتفرم‌ها نسبت به این رسانه موثر بوده است.

اسمی خانی یادآور شد: سریال‌های شبکه نمایش خانگی به قدری برای مخاطبان جذاب است که خیلی از مردم به جای تماشای تماشای سریال‌های بعضا ناهنجار ترکیه‌ای، امروز پای آثار داخلی پلتفرم‌ها می‌نشینند.

بازیگر سریال نون خ افزود: زمانی که نویسنده می‌خواهد قصه‌ای را برای شبکه نمایش خانگی بنویسد براساس چارچوب پلتفرم‌ها به سلیقه مخاطب بیشتر نزدیک می‌شود و وقتی در همه بخش‌ها از جمله طراحی صحنه و لباس فضا بازتر باشد کیفیت اثر ارتقا می‌یابد.

اسمی خانی گفت: در چند سال اخیر شبکه نمایش خانگی پیشرفت قابل توجهی داشته و جذابیت اتفاقات سریال‌ها، مردم پیگیر قسمت به قسمت این آثار هستند.

وی تصریح کرد: مخاطب امروز چند سریال را همزمان در شبکه نمایش خانگی دنبال می‌کند و این امر به عوامل تولید کمک می‌کند و آثار اجتماعی و طنز ما قابل تماشا با خانواده است.

بازیگر سریال جورچین عنوان کرد: امیدوارم شرایطی فراهم شود که تولید محتوا در شبکه نمایش خانگی گسترش یابد.

وی با اشاره به نقش آفرینی در سریال سرگیجه و دادزن توصیح داد: اکنون دو سریال در شبکه نمایش خانگی دارم که خوبی از سوی مخاطبان دیده می‌شود و مخاطبان اظهار لطف داشتند و امروز عوامل تولید آثار در شبکه نمایش خانگی بیشتر دیده می‌شوند.

اسمی خانی گفت: فضاهای بیشتری برای تولید در شبکه نمایش خانگی داریم و امیدوارم شاهد تنوع آثار در پلتفرم‌اا باشیم. امروز همه سرمایه‌گذاران هم به سرمایه گذاری در تولید در پلتفرم‌ها علاقه دارند و مردم از طریق پلتفرم‌اا با آثار داخلی آشتی کرده‌اند.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا