موسیقی و تجسمی

بازگشت «پازل بند» پس از چهار سال

گروه سرشناس موسیقی پاپ ایران ۱۲ خرداد در تهران روی صحنه می رود.

به گزارش روزنه هنر، گروه موسیقی «پازل بند» پس از چهار سال در تهران به اجرای زنده می پردازد و قرار است جدیدترین آثار خود را بصورت زنده روی صحنه ببرد.

این کنسرت به همت موسسه «آوای صلح» و تهیه کنندگی مهیار ضمیری در برج میلاد روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی آن نیز در سایت «ملوتیک» آغاز شده است.

گروه «پازل» جزو نخستین گروه های نسل جدید موسیقی الکترونیک در ایران است که فعالیت های خود را آغاز، و به مرور آثارشان به همه گیری رسید.

این گروه آلبوم «قایق کاغذی» را در مراسم پرهیاهو و خبرسازی در سال ۱۳۹۵ در برج میلاد رونمایی کرد و پس از این مراسم اجراها و کنسرت های خبرسازی را در تهران و شهرستان روی صحنه برد.

توجه و تاکید اعضای این گروه برای پیشگام بودن در موسیقی الکترونیک و از همه مهم تر کیفیت بالای آثار منتشر شده به لحاظ موزیکالیته و تنظیم، همواره آثار پازل را در مارکت این روزهای پاپ ایران برجسته کرده است.

این گروه در تاریخ ۱۲ خرداد در برج میلاد گلچینی از بهترین آثارش کنسرت خود را روی صحنه خواهد برد، همچنین تدارک پرفورمنسی جدید را برای این برنامه در نظر گرفته است.

این نخستین کنسرت «پازل بند» است که پس از چهارسال در تهران روی صحنه خواهد رفت، این گروه آخرین کنسرت خود را پیش از دوران کرونا در تهران روی صحنه برده بود و حالا قصد دارد پس از مدت ها بار دیگر تجربه جدیدی را برای دوستدارانش خلق کند.

علی رهبری و آرین بهاری اعضای «پازل بند» را تشکیل می دهند.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا