رادیو و تلویزیون

«ورزش و مردم» به آنتن برمی‌گردد

یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های ورزشی تلویزیون با اجرای پیمان یوسفی از جمعه این هفته با تغییرات و اضافه شدن یک روز دیگر، پخش خود را از سر می‌گیرد.

به گزارش روزنه هنر، اولین بار برنامه «ورزش و مردم» در اسفندماه ۱۳۵۸ پخش شد و افراد زیادی در پخش این برنامه  نقش داشتند و سرانجام پس از راه‌اندازی، یکشنبه شب‌ها روی آنتن شبکه یک رفت.

نام برنامه «ورزش و مردم» توسط کارگردان اصلی آن  وارطان آنتانسیان انتخاب شد و در ابتدای تولید تا سال ۱۳۶۳، اجرای آن را مجید وارث برعهده داشت و از سال ۱۳۶۳ به بعد بهرام شفیع برای اجرا برگزیده شد که البته اجرای بهرام شفیع تا زمان درگذشتش ادامه یافت.

بعد از درگذشت بهرام شفیع، برنامه به پیمان یوسفی سپرده شد و با تصمیم‌گیری شبکه یک، زمان پخش این برنامه ورزشی قدیمی از یکشنبه شب‌ها به صبح‌های جمعه ساعت ۱۲ انتقال پیدا کرد.

پیمان یوسفی در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم تأکید کرد که سری جدید «ورزش و مردم» از جمعه این هفته با تغییر رویکرد و بُعد همگانی بیشتر به آنتن برخواهد گشت. در واقع مردم بیشتر خودشان را در این برنامه ببینند همان هدفی که همیشه این برنامه در طول این سال‌ها داشته است.

وی با اشاره به اینکه یک روز دیگر به باکسِ اصلی برنامه «ورزش و مردم» اضافه شد، گفت: جمعه‌ها این برنامه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رفت و از این هفته هم ساعت ۱۲ تا ۱۳:۳۰ روی آنتن خواهد بود. اما سه‌شنبه‌ها هم روز دیگری است که به این برنامه اضافه خواهد شد. یعنی در واقع قبل از خبر ۱۹:۳۰، ۳۰ دقیقه هم روز سه‌شنبه برنامه خواهیم داشت.

یوسفی در خصوص مطالبه‌گری از مشکلات موجود در ورزش کشور، افزود: این مطالبه‌گری را حفظ کرده‌ایم اما همه‌چیز در چارچوب و توجه به اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای؛ در خصوص چالش‌های فوتبال هم سعی می‌کنیم در «منهای فوتبال» برنامه، این مرجعیت و مطالبه‌گری را داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «ورزش و مردم» همیشه متفاوت‌تر و راهبردی‌تر پیش رفته و همین اصالت و درون‌مایه اصلی‌اش را حفظ خواهد کرد.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا