موسیقی و تجسمی

وعده پورناظری و قمصری عملی شد / کنسرت رایگان برای مخاطبان شب اول

سهراب پورناظری و علی قمصری که به مخاطبان شب نخستِ اجرایشان وعده‌ی اجرایی رایگان داده بودند، این وعده را عملی کردند.

به گزارش روزنه هنر، کنسرت «در هوای بی چگونگی»، کنسرت «در هوای بی چگونگی» اثری مشترک از سهراب پورناظری و علی قمصری است که با حمایت «داریا همراه» تهیه و با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان به موسیقی مواجه شده است.
نخستین اجرای این کنسرت ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ در مجموعه کاخ سعدآباد روی صحنه رفت که با مشکلاتی از نظر فنی مواجه شد. در بخشی از اجرای شب اول، به علت تداخل فرکانس سیستم میکروفن‌های بیسیم با امواج رادیوییِ موبایل‌ها، اجرا برای چند دقیقه متوقف و پس از رفع نقص فنی، اجرا بار دیگر از سرگرفته شد.
در آن اجرا سهراب پورناظری خطاب به مخاطبان گفت: امیدوارم به زودی یک شب اجرای رایگان برای مخاطبان این سانس از برنامه برگزار کنیم.
حالا و در اولین فرصتی که پدید آمده، مسئولان کنسرت «در هوای بی چگونگی» اعلام کرده‌اند که مخاطبان شبِ ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ را از طریق پیامک به کنسرتی رایگان دعوت کرده‌اند.
برای مخاطبان شب ۳۰ خرداد، پیامکی از سوی سایت بلیت فروشی ارسال می‌شود که همراهش کد تخفیف ۱۰۰ درصدی است. هر کدام از مخاطبان با استفاده از این کد تخفیف می‌توانند همان بلیت‌هایی که در ۳۰ خرداد داشته‌اند را برای فردا – هفت تیر به صورت رایگان تهیه کنند. این کنسرت از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه – چهارشنبه هفت تیر برگزار می‌شود.
کارگردان هنری کنسرت «در هوای بی چگونگی» رضا موسوی است. نازلی بخشایش نوازنده چنگ، کامران منتظری و حمیدرضا یوسفی نوازنده سازهای کوبه‌ای و علی قنبری نوازنده عود دیگر نوازندگان این اجرا هستند. همچنین کوارتت کانتات، هم‌آوایی در این کنسرت را برعهده دارند و گروهی از دف‌نوازان هم در بخش‌هایی از اجرا حضور دارند.
کنسرت «در هوای بی چگونگی» کاری مشترک از سهراب پورناظری و علی قمصری با حمایت «داریا همراه» و در فضای باز کاخ سعدآباد برگزار می‌شود. این اجرا که با استقبال ویژه مخاطبان همراه شده از ۳۰ خرداد به صحنه رفته و در حال حاضر تا ۹ تیر ۱۴۰۲ تمدید شده است. پیش‌بینی می‌شود که این اجرا برای شب‌های دیگری هم تمدید شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا