رادیو و تلویزیون

پخش فیلم‌هایی با موضوع حقوق بشر آمریکایی در شبکه نمایش

شبکه نمایش در راستای اهداف روشنگر هفته حقوق بشر آمریکایی به نمایش آثاری با این مضمون می‌پردازد.

به گزارش روزنه هنر، این شبکه، نمایش سه فیلم را با مضمون روشنگرانه درباره حقوق بشر آمریکایی در کنداکتور خود قرار داده است.

این سه فیلم ساعت ۲۳ امشب یکشنبه ۱۱ تیر، ساعت ۲۳ فردا دوشنبه ۱۲ تیر و ساعت ۱ بامداد سه شنبه ۱۳ تیر روی آنتن شبکه نمایش سیما خواهد رفت.

فیلم «خیانت» محصول ۲۰۲۲ آمریکا به کارگردانی ابی داماریس کوربین یکشنبه ۱۱ تیر ساعت ۲۳ پخش خواهد شد. فیلم داستان یک کهنه سرباز نیروی دریایی به نام برایان براون-ایزلی که از حمایت‌های مربوط به سربازان بازنشسته محروم شده است، از نظر مالی دچار مشکل شده و تمام پس‌اندازش نیز رو به اتمام است. در این میان برایان به یک بانک رفته و چند تن از کارمندان آن را گروگان می‌گیرد….

در این فیلم بازیگرانی مانند جان بویگا، نیکول بهاری، سلنیس لیوا و… به هنرنمایی پرداخته‌اند.

«مسیح دوست من است» محصول سال ۲۰۲۱ کشور آمریکا، به کارگردانی شاکا کینگ دوشنبه ۱۲ تیر ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود..

بازیگرانی چون دنیل کالویا، کیت استنفیلد، جسی پلمونس، دومینیک فیش بک، اشتون سندرز، آلجی اسمیت، دارل بریت گیبسون و لیل رل هاوری در فیلم «مسیح دوست من است» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان فیلم  فرد همپتون را به تصویر می‌کشد که رئیس حزب پلنگ سیاه ایلینوی می‌باشد. اما خیلی زود توسط ویلیام اونیل که خبرچین اف‌بی‌ای است، به وی خیانت می‌شود و …

فیلم «هدف پارلاکس» محصول سال ۱۹۷۴ به کارگردانی آلن جی پاکولا سه‌شنبه ۱۳ تیر ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره یک خبرنگار بلندپرواز است که هنگام تحقیق درباره ترور یک سناتور با مشکلی روبرو می‌شود و منجر به توطئه گسترده ای می شود که شرکت‌های چندملیتی را در پشت هر رویدادی در سرفصل‌های جهان قرار می‌دهد.

در «هدف پارلاکس» بازیگرانی همچون وارن بیتی، هیوم کرونین، ویلیام دنیلز، پائولا پرنتیس، کنت مارس، جیم دیویس، بیل مک‌کینی، آنتونی زربی، ویلیام جردن، ارل هیندمن، کریگ تی. نلسن، فورد راینی و ریچارد بول ایفای نقش کرده‌اند.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا