سینما

باشگاه بازیگر اولی‌ها فراخوان داد

باشگاه فیلم‌اولی‌های بنیاد سینمایی فارابی اعلام کرد در راستاری تداوم استعدادیابی در سینمای ایران، فراخوان «بازیگر اولی‌ها» را منتشر می‌کند.

به گزارش روزنه هنر، در راستای کشف استعدادهای برتر و تسهیل ورود علاقه‌مندان مستعد و متعهد به عرصه بازیگری در سینما و در راستای تحقق اهداف کلان سیاست‌های عدالت فرهنگی و همچنین گسترش اخلاق، امید و آگاهی، باشگاه فیلم اولی‌های بنیاد سینمایی فارابی نخستین دوره‌ استعدادیابی و بورسیه بازیگری را تحت عنوان «بازیگر اولی‌ها» برگزار می‌کند.

درگاه ثبت درخواست بررسی صلاحیت حرفه‌ای متقاضیان بازیگری اولی که زیر نظر باشگاه فیلم اولی‌های بنیاد سینمایی فارابی از تاریخ یکشنبه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۲ به نشانی اینترنتی   https://actor.fcfaval.ir قابل دسترس است و افراد متقاضی می‌بایست پس از ثبت‌نام در سامانه سناریو کوتاهی را که در فراخوان اعلام شده است مقابل دوربین (تلفن همراه یا دوربین حرفه‌ای) بازی کنند، به گونه‌ای که تصویر و صدای واضح داشته باشد و سپس نسبت به بارگذاری آن در سامانه اقدام کنند.

براساس این خبر، برگزیدگان نهایی در دوره‌ای که باشگاه فیلم اولی‌های بنیاد سینمایی فارابی برنامه‌ریزی کرده است، به صورت فشرده شرکت خواهند کرد. در پایان این دوره، آزمون جامعی برگزار می‌شود و منتخبین نهایی با کسب امتیاز لازم در آزمون، «بورسیه بازیگر اولی» بنیاد سینمایی فارابی خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا