رادیو و تلویزیون

پرونده سریال «پایتخت» بسته نشده‌است

رئیس مرکز سیمافیلم سریال «پایتخت» را به خاطر این‌که خارج از تهران ساخته شده الگوی سریال‌سازی تلویزیون دانست و گفت: پرونده سریال «پایتخت» از نظر ما بسته نشده‌است. با سیروس مقدم برای این پروژه و پروژه های دیگر صحبت کرده‌ایم. ما الان ساخت سریال‌های مربوط به اقوام مختلف را داریم سفارش می‌دهیم. چرا پایتخت را ادامه ندهیم؟

به گزارش ایرنا، مهدی نقویان، دی ماه سال گذشته به سمت ریاست مرکز سیما فیلم منصوب شد. با توجه به تقاضاهایی که درباره ساخت ادامه سریال پایتخت وجود دارد، به سراغ این مدیر رفتیم و از او درباره علت توقف این سریال پرسیدیم. مشروح این مصاحبه در ادامه آمده است.

از طرف صداوسیما گفته شد که عوامل سریال با هم اختلاف دارند. اما خودشان گفتند ما با هم اختلافی نداریم.

مرام تلویزیون نیست که از پشت پرده ها بگوید. آیا چیزی ارائه شده که تلویزیون رد کند؟

چیزی ارائه نشده. ولی تلویزیون هم عوامل سریال را رسما دعوت به کار نکرده است.

شما از کجا می دانید که دعوت نکردیم؟ با سیروس مقدم برای این پروژه و پروژه‌های دیگر صحبت و مذاکره کرده‌ایم. ما ساخت سریال‌های مربوط به اقوام مختلف را داریم سفارش می‌دهیم. چرا پایتخت را ادامه ندهیم؟

هیچ شرطی نگذاشتیم

پرونده سریال «پایتخت» بسته نشده‌است/ با سیروس مقدم مذاکره کرده‌ایم
مهدی نقویان – رئیس مرکز سیمافیلم
شما برای عوامل سریال شرطی نگذاشتید که اگر بیایند باید یک سری مسائل را رعایت کنند؟

نه. هیچ شرطی نگذاشتیم. پرونده پایتخت از نظر ما بسته نشده است. سریال‌هایی مثل پایتخت و نون خ را که خارج از تهران ساخته می شود به عنوان الگو داریم در همه جوانب توصیه می‌کنیم. داریم سفارش می‌دهیم که با اقوام مختلف سریال ساخته شود. این موضوع جزو سیاست های ماست. چرا پایتخت را ادامه ندهیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا