نمایش خانگی

احضار مدیر تولید سریال «نیسان آبی» به پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از تذکر به عوامل فیلمبرداری سریال «نیسان آبی» در چهاردانگه اسلامشهر برابر دستور قضائی خبر داد.

‌‌به گزارش روزنه هنر به نقل از خبر‌گزاری تسنیم از اسلامشهر، ‌سرهنگ محمدرضا علیزاده‌ اظهار کرد: برابر گزارشات مردمی مبنی بر هنجارشکنی از سوی برخی ‌عوامل تولید مجموعه سریال «نیسان آبی۲» در زمان ضبط و تولید مجموعه در محدوده شهرک صنعتی چهاردانگه اسلامشهر و فیلم منتشر شده در بستر کانال‌های تلگرامی و اپلیکیشن اینستاگرام، برابر دستور واصله از سوی دادستانی شهرستان اسلامشهر، بلافاصله موضوع تحت رصد و پایش اطلاعاتی پلیس فتای شهرستان اسلامشهر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: پس از اقدامات فنی، مدیر تولید آن مجموعه شناسایی و برابر دستور قضائی توسط پلیس فتا احضار و درباره هنجارشکنی برخی عوامل تولید این مجموعه، تذکر لازم به وی داده شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بررسی مدارک تولید مجموعه مشخص شد مجوز فعالیت صادره برای عوامل این مجموعه در محدوده حوزه قضائی و انتظامی تهران بزرگ بوده و اقدام آنها در جهت ضبط در شهرستان اسلامشهر غیرقانونی و فاقد مجوز لازم بوده که در این خصوص با اخذ تعهد از عوامل تولید، فیلمبرداری این مجموعه در منطقه شکرآباد شهر تهران در حال اجراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا