رادیو و تلویزیون

شبکه چهار سریال جاسوسی پخش می‌کند

سریال «خیانت» با گویندگی ۳۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روزنه هنر، سریال درام و اکشن «خیانت» محصول آمریکا و انگلیس در سال ۲۰۲۲ بوده و از پنجشنبه ۲۶ مردادماه ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

مدیر دوبله این سریال رزیتا یاراحمدی است. رضا آفتابی، ارغوان افرسیاب، مهوش افشاری، مهرخ افضلی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، علیرضا باشکندی، شهراد بانکی، فاطمه برزویی، علی بیگ محمدی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، مونا خجسته، شهریار ربانی، شیرین روستایی، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، مریم شاهرودی، زهره شکوفنده، محمد صادقیان، مرضیه صفی‌خانی، مهسا عرفانی، پویا فهیمی، غلامرضا مهرزادیان، مریم مهماندوست، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، آزیتا یاراحمدی، نازنین یاری و رزیتا یاراحمدی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

خلاصه روایت این فصل از سریال از این قرار است که: آدام که به تازگی ریاست سرویس جاسوسی انگلیس را به دست گرفته از طریق یک افسر اخراجی سرویس جاسوسی روسیه که قبلاً با او رابطه داشته و مدیون حمایت‌های اوست دست به افشای خیانت‌های رئیس قبلی‌اش می‌زند.

این اثر یک سریال جاسوسی بسیار خوش ساخت، خوش ریتم، مهیج و جذاب که در عین حال نگاهی انتقادی به سرویس‌های جاسوسی انگلیس و آمریکا دارد در حالی که یک جاسوس روسی اخلاق‌مند قهرمان آن است. سریال در عین حال نشان می‌دهد که باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، تبدیل به لانه جاسوسی سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی و … شده که نکته‌ای قابل توجه است.

واحد جستجوی اداره کل تأمین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را برعهده داشته و پس از طی مراحل تأیید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش‌کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، پس از آماده سازی از شبکه‌ چهار سیما برای مخاطبان پخش می‌شود.

گفتنی است سریال ۵ قسمتی «خیانت» از بامداد روز پنجشنبه ۲۶ مرداد به روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های ۱۱ صبح و ۱۸ همان روز تکرار می‌شود.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا