موسیقی و تجسمی

کوهی از انگیزه با گرفتن مجوز؛ مرتضی اشرفی پس از ۱۰ سال وارد بازار رسمی موسیقی شد

با صدور مجوز رسمی نخستین تک آهنگ «مرتضی اشرفی»، این خواننده پاپ پس از ۱۰ سال فعالیت به صورت غیررسمی، دور جدید فعالیت‌هایش را در فضای رسمی موسیقی در ایران آغاز خواهد کرد.

به گزارش روزنه هنر، این خواننده پاپ، در همه این سالها بیش از پنجاه اثر در موسیقی ایران منتشر کرده است که برخی از این آثار مخاطبان زیادی داشت و در مقاطعی نیز او جزو پرمخاطب ترین خواننده های عرصه غیررسمی در ایران بود.

هم زمان با آغاز رسمی فعالیت های این خواننده، نخستین تک آهنگ او نیز با اخذ تمام مجوزهای رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد، اواخر همین هفته رسما منتشر و در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

نخستین تک آهنگ مرتضی اشرفی، «دلتنگ» نام دارد و با شعر و ملودی محمد بیرانوند و تنظیم بابک ایمانی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

این خواننده درباره آغاز فعالیت های رسمی خود گفت: «سالهای زیادی را از دست دادم ولی از روزی که مجوزهای فعالیت های رسمی من منتشر شده، بار دیگر کوهی از انگیزه و انرژی خوب در من بوجود آمده و باور دارم می توانم تمام این سالها را جبران کنم.»

اشرفی درباره نخستین اثر رسمی خود نیز بیان کرد: «تک آهنگ «دلتنگ» نخستین اثر رسمی من در بازار موسیقی کشور است که اواخر همین هفته منتشر خواهد شد. سعی کرده ام از همین نخستین اثر، میزان انرژی و احوالات این روزهایم را با مخاطبان وفادارم به اشتراک بگذارم و در این مسیر قطعا همه توان و انرژی خود را صرف خواهم کرد.»

ابوالفضل نوری تهیه کننده آثار رسمی و مجاز این خواننده است.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا