رادیو و تلویزیون

صداهای ماندگار «برادران فراری۲» را برای تلویزیون دوبله کردند

فیلم سینمایی «برادران فراری ۲» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تأمین و رسانه بین‌الملل سیما دوبله شد.
به گزارش روزنه هنر، فیلم سینمایی «برادران فراری ۲» محصول کشورهای چین و هنگ‌کنگ در سال ۲۰۲۱ بوده و قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این فیلم سینمایی بهمن هاشمی است. رضا آفتابی، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، نگین سادات بنی عقیل، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، داود شعبانی نصر، سعید شیخ‌زاده، بهروز علیمحمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، ابوالقاسم محمدطاهر، علی منانی، علی منصوری راد، اردشیر منظم، امیر منوچهری، اسفندیار مهرتاش و بهمن هاشمی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که: هو‌چون، خلافکار جانی و خطرناک بعد از این که به مدت سه ماه به زندان می‌افتد سعی دارد تا جو آرام زندان را به هم بزند و خلافکاران و ساکنان قدیمی زندان را وادار کند که به فرار او از زندان کمک کنند اما آنها در نهایت با هم متحد می‌شوند تا هو‌چون را از سر راه خود بردارند.

قسمت دوم از یک سه‌گانه که نگاهی طنز به گروهی از مردان زندانی دارد که دوران محکومیت خود را در زندان می‌گذرانند. فیلم صحنه‌های کمیک درخشانی دارد و همین آن را به اثری مفرح تبدیل کرده است. همچنین از نظر فنی در بخش‌های کارگردانی و تصویربرداری به خصوص در صحنه‌های دعوای زندانیان که دکوپاژ بسیار سختی دارد کیفیت خوبی دارد.

واحد جستجوی اداره کل تأمین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تأیید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه‌ سه سیما، برای مخاطبان پخش شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا