موسیقی و تجسمی

آغاز اکران نمایشگاه «ده» در گالری مجازی نگارستان

نمایشگاه داستانک‌های عاشورایی «ده» در گالری مجازی نگارستان به نمایش درآمد.

به گزارش روزنه هنر، مجموعه نمایشگاهی داستانک‌های عاشورایی ده با همکاری مجموعه بانوی فرهنگ و روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در گالری مجازی نگارستان به نمایش درآمد.

این مجموعه که گزیده‌ای از داستانک‌های عاشورایی چاپ شده در کتاب «ده» است، به همت علی اخترشناس و فاطمه داستان‌پور در قالب سبک تلفیقی داستان و نقاشی‌های لاین‌آرت طراحی شده و فضای سه‌بعدی گالری مجازی با محیط تعاملی و ۳۶۰ درجه‌ در دسترس مخاطبان قرار گرفته‌ است.

داستانک‌های این نمایشگاه مجازی منتخبی از سوگواره عاشورایی «ده» است که از دو سال پیش توسط مجموعه «بانوی فرهنگ» در حوزه هنری برگزار و در قالب دو جلد کتاب «ده» در ایام محرم به چاپ رسید.

گالری نگارستان بستر مجازی برای ارائه گالری‌ها و نمایشگاه‌ها در محیط وب است که پذیرای مجموعه‌های مختلف نمایشگاهی از هنرمندان برجسته تجسمی است. این مجموعه در ایام همه‌گیری کرونا شکل گرفت و در سال‌های اخیر مورد استقبال هنرمندان و مخاطبان از سراسر کشور قرار گرفته‌ است.

مجموعه نمایشگاهی «ده» در حال حاضر در گالری مجازی نگارستان به نشانی https://s۱.negarestan.hozehonari.ir/tehran/sazmantabliqat/dah/) در دسترس مخاطبان قرار دارد.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا