سینما

«آزادی» در مستندات یکشنبه و «صفحه اول» در سینماتک خانه هنرمندان ایران

«آزادی» به کارگردانی فرزاد جعفری در مستندات یکشنبه و «صفحه اول» به کارگردانی بیلی وایلدر در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شود.


به گزارش روزنه هنر به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، سی و سومین برنامه «مستندات یکشنبه» که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به نمایش فیلم مستند «آزادی» به کارگردانی فرزاد جعفری محصول سال ۱۴۰۰ اختصاص دارد.
این برنامه یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد ناصری برگزار می‌شود.
پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور سحر عصرآزاد (منتقد سینما) برگزار می‌شود.
در این فیلم تلاش فعالین اجتماعی برای جلوگیری از اجرای حکم و نجات جان محکومان به اعدام به نمایش گذاشته شده است.
علاقمندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران‌تیک به نشانی https://www.irantic.com/movie/45892 مراجعه کنند.

همچنین پانصد و پنجاه و هفتمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ به نمایش فیلم «صفحه اول» به کارگردانی بیلی وایلدر محصول ۱۹۷۴ اختصاص دارد.
پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور سعید ارکان‌زاده یزدی (روزنامه‌نگار، دکترای فرهنگ و ارتباطات و دانش‌آموخته علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی) با عنوان «مقام روزنامه‌نگار در دنیای امروز» برگزار می‌شود.
علاقمندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران‌تیک به نشانی https://www.irantic.com/schedule/2200570 مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا