سینما

«آهو» با «جنگل پرتقال» از ۳ آبان ماه در سینماها

بیست و پنجمین جلسه شورای صنفی نمایش در روز یکشنبه ۳۰ مهر در سازمان سینمایی تشکیل شد و رسما اعلام شد که «آهو» و «جنگل پرتقال» از چهارشنبه ۳ آبان ماه در سینماها به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش روزنه هنر، بعد از بررسی درخواست ها و موارد مطرح شده، قرارداد دو فیلم ثبت شد:فیلم سینمایی «آهو» به کارگردانی هوشنگ گلمکانی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با پخش «خانه فیلم» در گروه آزاد

فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی با پخش «شهرفرنگ» به سرگروهی پردیس سینمایی ایرانمالو

بنا بر این گزارش، هفته گذشته قرار بود این دو فیلم اکران شوند که سازندگانشان یک هفته اکران را به تعویق انداختند اما شورای صنفی نمایش امروز اعلام کرد که قرارداد آنها ثبت شده است.

«آهو» حکایت انزوای خودخواسته دختری است که آرزوهایش را بر باد رفته می‌بیند، اما هنوز امیدش را از دست نداده است.

رضا کیانیان، علی مصفا، حامد کمیلی، سهیلا رضوی، رضا یزدانی و سپیده آرمان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند و نوید محمدزاده در آن صداپیشگی کرده است.

فیلم «جنگل پرتقال» یک درام اجتماعی است که در خلاصه داستانش آمده است: سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده است. دانش آموزان و مدیر مدرسه، رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. او در سفری با تصویری از گذشته خود مواجه می‌شود.

سارا بهرامی، میرسعید مولویان و رضا بهبودی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا