سینما

اعطای مجوز به ۸ سکوی صوت‌و تصویر فراگیر/ تعداد سکوهای مجوزدار ساترا به ۴۲۱ رسید

با صدور مجوز برای هشت سکوی صوت‌و تصویر فراگیر جدید، تعداد سکوهای دارای مجوز از ساترا به ۴۲۱ رسید.

به گزارش روزنه هنر به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، هشت سکوی «باشگاه صدا»، «ببین فیلم»، «تاپ لرن» و «جنوب استان»، «دیجی نوا»، «راشا فیلم»، «رصد اخبار» و «نگا کن» مجوزهای خود را از ساترا دریافت کردند و تعداد سکوهای دارای مجوز از ساترا به ۴۲۱ سکوی صوت‌و تصویر فراگیر رسید.

نمایندگان هشت سکوی مذکور با حضور در مراسمی در ساترا که با حضور محسن قائمی‌نسب قائم‌مقام، محمدصادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی، حسین زارعی مدیرکل صدور مجوز و امور رسانه‌ها و مرتضی قاسم‌زاده مدیر توانمندسازی و خودتنظیم‌گری ساترا برگزار شد، مجوزهای خود را دریافت کردند.

مجوزهای اعطا شده در سه حوزه نمایشی، خبر و اطلاع‌رسانی و آوا و نوا هستند که از بین هشت مجوز، پنج سکو مجوز نمایشی، دو سکو خبر و اطلاع‌رسانی و یک رسانه آوا و نوا را از ساترا دریافت کردند.

رســانه‌های صوت‌وتصویــر فراگیــر می‌تواننــد بــا مراجعــه بــه وبــگاه ســاترا بــه نشــانی www.satra.ir در بخــش ســامانه صــدور مجــوز این سازمان و یا مراجعه به نشانی https://mojavez.ir و انتخاب سازمان صدا و سیما در بخش جست‌و جوی پیشرفته، به‌منظور اخــذ مجوز اقــدام کننــد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا