نمایش خانگی

عرضه ۲ فیلم جدید در فیلم‌نت

«زغال» و «ساعت بازدید» در بخش «سینمای دیگر» فیلم‌نت عرضه می‌شوند.


به گزارش روزنه هنر، یک فیلم بلند و یک فیلم کوتاه داستانی از فردا در بخش «سینمای دیگر» فیلم نت نمایش داده می شود.

فیلم کوتاه «ساعت بازدید» ساخته وحید صداقت و فیلم سینمایی «زغال» ساخته اسماعیل منصف از یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ در فیلم‌نت عرضه می‌شوند.

فیلم «زغال» به طور انحصاری در فیلم‌نت عرضه شده و در پلتفرم دیگری در دسترس نیست.
تاکنون بیش از ۸۰ فیلم متفاوت از سینمای ایران برای افرادی که به دنبال دیدن آثاری که کمتر فرصت عرضه داشته اند، هستند در بخش «سینمای دیگر» عرضه شده است.
در خلاصه داستان فیلم «زغال» آمده است: غیرت در یکی از روستاهای مرزی آذربایجان به کار زغال سازی مشغول است. پسر او یاشار که به خاطر دزدیدن طلا در زندان به سر می برد، برای عروسی خواهرش به مرخصی می آید. اما گم شدن ناگهانی یاشار، غیرت را با چالش بزرگی رو به رو می کند.

نویسنده و کارگردان و تدوینگر «زغال»: اسماعیل منصف، بازیگران: هادی افتخارزاده، فرید ادهمی، ژیلا شاهی، یوسف یزدانی، توران قربانی، کامیار شکیبایی، یوسف جاوید، امین حاجی اکبری، ولایت خوب دل، یاسمین خلخالی، محسن محمدی، مریم قاسمی، مهدی سمساری هستند.

فیلم کوتاه داستانی «ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎزدﯾﺪ» در مدت زمان ٢٢ دﻗﯿقه نیز از یکشنبه ۱۴ آبان ماه در بخش «سینمای دیگر» فیلم نت عرضه خواهد شد.
ﻧﻮﯾﺴﻨده، تهیه کننده و کارگردان: وﺣﯿﺪ ﺻﺪاﻗﺖ، ﺑﺎزﯾگران فیلم عبارتند از: ﺑﺎبک کریمی، ﺑﺎﻧیپال ﺷﻮﻣﻮن، ﺷﻘﺎﯾﻖ ﻓﺮﯾﺎدﺷﯿﺮان، ﻧﻐمه ﻗﻮاﻧﻠﻮ، ﻣﺮتضی پورحسینی، لیلی  رﺷﯿﺪی‌رﺋﻮف، ارﺷﯿﺎ ﺗﻮکلی، ﺷﺎﯾﺴته ﺳﺠﺎدی، پندار محسنی برخی از عوامل فیلم هستند.

در ﺧﻼصه داﺳﺘﺎن «ساعت بازدید» آمده است: ﺑﻨﺎ ﺑﻮد پس ازاﺟﺎره دادن ﺧﺎنه و رﻓﻖ و فتق ﺳﺎﯾﺮاﻣﻮر به همسر و دخترش که از قبل‌تر مهاجرت کرده بودند
ﻣﻠﺤﻖ ﺷﻮد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا