تئاتر

با حضور هنرمندان ارمنی نمایش «خدایان کهن» در سالن کومیتاس به روی صحنه می‌رود/ رونمایی از پوستر و تیزر

نمایش «خدایان کهن» به کارگردانی بیاینا محمودی به مدت شش شب در سالن کومیتاس باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات به روی صحنه می‌رود.

به گزارش روزنه هنر، این نمایش بر اساس متنی نوشته لوون شانت آماده شده است و تمامی عوامل و بازیگران آن را هنرمندان ارامنه تشکیل می‌دهند.
بازیگران این نمایش عبارتند از: اِروین ‌گالستیان، زوریک شهبازی، بیاینا ‌محمودی، گارنی ‌شاه ‌مرادیان، گامر ‌آبنوسی، ودی برزگر نظری، شاریس ملکم آبکار، ملان صفیان، آنوشیک آبدالیان، گایانه شاه نظریان، املیا خداوردیان، کارولین خدادیان.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: در جزیره‌ای متروک چند راهب به کمک شهربانویی ثروتمند کلیسایی بنا می‌کنند. برادر شهربانو به همراه دخترش برای دیدن کلیسای در حال ساخت به جزیره می‌آیند. پس از ملاقات راهب جوان با دختر ارباب (برادر شهربانو) همه چیز تغییر می‌کند.‌‌‌
«نمایش خدایان» به تهیه‌کنندگی باشگاه فرهنگی ورزشی سیپان و به نویسندگی و کارگردانی بیاینا ‌محمودی به مدت شش شب و در روزهای ۱۷،۱۸،۱۹ و ۲۳،۲۴،۲۵ آبان ساعت ۱۹:۳۰ در سالن کومیتاس(باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات) واقع در خیابان جمهوری، بعد از خیابان سی تیر(به سمت غرب)، کوچه نوبهار، نبش کوچه مهر، پلاک به روی صحنه می‌رود.
علاقمندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت‌ تیوال مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا