سینما

حسین مسافرآستانه: ورود نسل جدید به عرصه بازیگری امری انکارناپذیر است/ آغاز ثبت‌نام فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ»

دبیر فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» ورود نسل جدید به عرصه بازیگری را امری ضروری و غیر قابل انکار می‌داند.


به گزارش روزنه هنر، حسین مسافرآستانه دبیر آکادمی فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام این فراخوان از امروز (۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲) اظهار داشت: علاقه‌مندان به عرصه بازیگری می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت https://mehrafarinartists.com اقدام به ثبت‌نام در این فراخوان کنند. جزئیات استعدادیابی به طور کامل در سایت قرار داده شده است و به محض اتمام مهلت ثبت‌نام، سایر مراحل اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی افزود: مسئله کمبود بازیگر دغدغه بسیاری از پروژه‌های نمایشی در سال‌های اخیر بوده است، به عنوان مثال کارگردانان برای انتخاب بازیگر در رده‌های سنی مختلف حق انتخاب چندانی ندارند و افرادی هم که در دسترس هستند به دلیل تعدد تولید سریال‌ها ممکن است تا ماه‌ها درگیر باشند.
مسافرآستانه در پایان گفت: ورود نسل جدید به عرصه بازیگری امری ضروری و غیر قابل انکار است و امیدوارم با استفاده از تجارب بالای همکارانمان در «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» بتوانیم قدم مهمی در ورود استعدادهای تازه و ناب به عرصه بازیگری برداریم.
فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» با مدیریت محمدحسین لطیفی و حسین مسافرآستانه به عنوان دبیر و همچنین با حضور چهره‌هایی چون فرهاد قائمیان، بابک زرین و نسرین مقانلو از امروز وارد فاز ثبت‌نام می‌شود.
این فراخوان زیر نظر «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» به مدیر عاملی محسن زارع‌اشکذری برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا