نمایش خانگی

نمایش آنلاین مستند «پودیک» آغاز شد

پخش فیلم مستند «پودیک» به کارگردانی عرفان احتشامی از پلتفرم فیلم‌نت آغاز شد.

به گزارش روزنه هنر، فیلم مستند «پودیک» به تهیه کنندگی پیام مهرنوش و عرفان احتشامی و کارگردانی عرفان احتشامی در پلتفرم فیلم‌نت، نمایش آنلاین خود را آغاز کرد.

این فیلم فانتزی ۵۸ دقیقه‌ای، سال گذشته فیلمبرداری خود را پشت سر گذاشت، داستان دختری است که در دهه ۱۳۷۰، رویای پرواز را در سر می‌پروراند. پودیک با خانواده اش در محله ای قدیمی زندگی می‌کرد، خانواده پودیک مشکلات زیادی داشتند از جمله فقر مالی، بیکاری برادر و …. او تصمیم می‌گیرد رویای خود را به حقیقت مبدل کند و در نهایت این آرزو منجر به نابینایی‌اش می‌شود، در این بین خانواده از نابینایی پودیک استفاده کرده و به ثروت بادآورده‌ای می‌رسند.

فاطمه شکری، عباس محمدی، نیایش فیوجیان، ریحانه جانمحمدی احمد آباد ، قاسم افشار، سهراب انصاریان و محمد مهدی ممیز، بازیگران این فیلم مستند هستند.

فهرست عوامل فیلم مستند «پودیک» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: عرفان احتشامی، بازیگردان: سپیده معصومی نسب، مدیر فیلمبرداری: علی احتشامی، طراحی صحنه: ترانه حامدی، دستیار و برنامه ریز: معصومه شاه محمدی، اصلاح رنگ و نور: الهه نعیمی مکرم، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه کنندگان: پیام مهرنوش و عرفان احتشامی.

علاقمندان می‌توانند برای تماشای این فیلم مستند به آدرس https://filmnet.ir/contents/sc4YDeg/Podic-1402 مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا