سینما

راهیابی «یاسا» به سه جشنواره سینمایی

فیلم سینمایی «یاسا» ساخته مانی مهدی‌پور به بخش رقابتی سه جشنواره سینمایی در کشورهای آرژانتین، نیجریه و آمریکا راه یافت.

به گزارش روزنه هنر، «یاسا» به کارگردانی مانی مهدی‌پور که در نخستین حضور بین‌المللی خود به سیزدهمین جشنواره جهانی پیلاگوس راه یافته بود، در پنجمین جشنواره  Cordoba Argentina حضور دارد. این رویداد ۱۳ تا ۱۷ دسامبر برگزار می‌شود.

این فیلم همچنین درEDO STATE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL که از ۳۰ نوامبر تا ۲ دسامبر برپا است به رقابت به دیگر آثار می‌پردازد.

همچنین «یاسا» در هفتمین جشنواره Ocean City Film Festival نمایش داده می‌شود؛ این جشنواره ۷ تا ۱۰ مارس برگزار خواهد شد.

«یاسا» درباره دختری است که قتلی را انجام داده و حال در پی گرفتن رضایت از پدر قاتل است که در این راه با مشکلاتی روبرو می‌شود …

منوچهر علی‌پور، سپیده پهلوان‌زاده، لاوین خادم گیلانی، فریدون نوروزپور، سمیه صفری، کیمیا قریشی، امیر معراج و با حضور جمال ذوالقدر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

دیگر عوامل «یاسا» عبارتند از: نویسنده: ابوذر نوروزپور، دستیار کارگردان: جمشید آقایی افشار، مدیر فیلمبرداری: آرمین مرادی، مدیر صدابرداری: محمدلطفی، تدوین: مریم مهدی‌زاده، طراح چهره‌پردازی: بهمن ولی‌پور، طراح صحنه و لباس: رها دادجو، مدیر برنامه‌ریزی: ابوذر نوروزپور، دستیار اول کارگردان: شهرام ولی‌پور، منشی صحنه: مریم افشار، اصلاح رنگ و نور: مریم مهدی‌زاده، مدیر تولید: اکبر فکری، دستیار اول فیلمبرداری: محسن خورشیدی، ترجمه: دلارا سپهرفر، روابط عمومی: ستاره نجف‌آبادی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا