تئاتر

اعلام جزییات جدیدترین تئاتر سجاد افشاریان

نمایش «فراموشی» به تهیه کنندگی سجاد افشاریان و نویسندگی و کارگردانی مشترک مهدی زندیه و آیدین تمبرچی پیش فروش بلیت‌های اجرای نمایش خود را آغاز کرد.

به گزارش روزنه هنر، نمایش «فراموشی» تازه‌ترین همکاری مهدی زندیه و آیدین تمبرچی پس از کسب دیپلم افتخار نمایشنامه‌نویسی جشنواره دانشجویی با عنوان استاد اکبر رادی در سال ١٣٩۵ است که از بیست و سوم آذرماه ١۴٠٢ اجراهای خود را آغاز خواهد کرد.

همچنین نمایش «فراموشی» جدیدترین همکاری مهدی زندیه و سجاد افشاریان پس از نمایش «بک تو بلک» است. پیش از این مهدی زندیه نمایش «گریزلی» با بازی مهدی حسین‌نیا را در سال ١٣٩٨ به عنوان آخرین اثر کارگردانی خود به صحنه برده بود.

در نمایش «فراموشی» علی زندیه، سپیده فضل‌یاب و احسان شهبازی به عنوان گروه بازیگران و همچنین شادی بیات به عنوان (دستیار اول برنامه ریز کارگردان) و (طراح صحنه و لباس)، نرسا بهلولی (طراح نور)، محمد حسین غفاری (آهنگساز و طراح صدا)، علی زندیه (طراح اقلام تبلیغاتی و ساخت تیزر)، سینا جلیلیان (طراح گرافیک) و امیر قالیچی (روابط عمومی) حضور خواهند داشت.

این نمایش از بیست و سوم آذر ١۴٠٢ در سالن  یک مجموعه تئاتر ارغوان، اجرای خود را آغاز می‌کند و از هم اکنون پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا