سینما

نمایش فیلم «درب» در جشنواره چنای هند و هواپیمایی ایر فرانس همزمان با گروه هنر و تجربه

همزمان با نمایش فیلم سینمایی «درب» به کارگردانی هادی محقق و تهیه‌کنندگی رضا محقق، این فیلم در تمامی خطوط پروازی ایر فرانس فرانسه و همچنین جشنواره چنای هند به نمایش در می‌آید.


به گزارش روزنه هنر به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، پس از موفقیت‌های فیلم «درب» در جشنواره‌های جهانی و اکران‌های بین‌المللی، فیلم «درب» در بیست‌ویکمین دوره جشنواره چنای هند شرکت کرده است. این جشنواره از ۱۴ الی ۲۱ دسامبر در شهر چنای هند برگزار خواهد شد.
فیلم «درب» در جشنواره‌هایی همچون بوسان کره جنوبی، سه قاره نانت فرانسه، شانگهای چین شرکت کرده و جوایزی را بدست آورده است. این فیلم بعد از موفقیت در جشنواره‌های مختلف در فرانسه، حدود ۵ ماه اکران شد. اکران این فیلم از نمایش در ۱۰۶ سالن سینما آغاز شد و تعداد سینماها به ۳۸۷ سالن سینما افزایش پیدا کرد و در طی مدت نمایش بیش از ۳۲ هزار نفر در فرانسه به تماشای این فیلم نشستند.
بعد از اکران این فیلم در فرانسه، شرکت هواپیمایی ایر فرانس، حق پخش این فیلم را خریداری کرده است و در تمام خطوط پروازی و هواپیماهای شرکت ایر فرانس برای مخاطبان به نمایش در می‌آید.
فیلم سینمایی «درب» به کارگردانی هادی محقق و تهیه‌کنندگی رضا محقق هم اکنون در گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است. پخش بین‌المللی فیلم «درب» بر عهده علی قاسمی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا